ZOBACZ ROWER; to akcja charytatywna odbywająca się w ramach krakowskiego festiwalu kultury rowerowej; Święto Cykliczne. Organizowana jest przez Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących Nadzieja we współpracy ze Stowarzyszeniem Kraków Miastem Rowerów [www.kmr.org.pl], Sheraton Krakow Hotel [www.sheraton.pl/krakow] oraz firmą LEVEL152 [www.level152.com].

Celem akcji jest wsparcie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie poprzez zakup tandemów dla jego podopiecznych.

W ramach akcji charytatywnej odbędzie się rowerowa gra miejska, śniadanie prasowe w Hotelu Sheraton, oraz spotkanie z para-olimpijczykami oraz niepełnosprawnymi podróżnikami na Pikniku Finałowym Święta Cyklicznego.

Gra miejska ZOBACZ ROWER (7.06.2014) to otwarta dla mieszkańców Krakowa, trzygodzinna rozgrywka na planszy, jaką jest miasto. W grze uczestniczyć będzie 40 czteroosobowych drużyn. Uczestnicy, przy użyciu aplikacji mobilnej, stworzonej na platformie gOffline, będą poszukiwać legendarnego artefaktu starożytnych Krakków, który pozwala na przejęcie kontroli nad światem. Podopieczni Ośrodka wezmą udział w grze jako agenci. Więcej informacji o grze oraz zasadach uczestnictwa w niej znajduje się na
stronie www.krakow.swietocykliczne.pl/gramiejska.

Następnego dnia (8.06.2014) odbędzie się śniadanie prasowe w Hotelu Sheraton z udziałem sponsorów charytatywnych, na którym zostaną przekazane zakupione tandemy. Po śniadaniu nastąpi wspólny przejazd podopiecznych Ośrodka wraz z opiekunami i sponsorami na Wielki Przejazd Rowerowy Święta Cyklicznego. Tego samego dnia, podczas Pikniku Święta Cyklicznego weźmiemy udział w prezentacji motywującej z udziałem sportowców niepełnosprawnych (para-olimpijczyków) oraz podróżników (niedowidzących i
niewidomych).

Serdecznie zapraszamy osoby i firmy chcące sponsorować akcję do kontaktu pod adresem a.pobiedzinska@swietocykliczne.pl, a wszystkich chętnych; do udziału w rowerowej grze miejskiej!

Dodaj Odpowiedź

Twój email nie będzie widoczny.