AUCHAN Z NADZIEJĄ NA ZDROWE ŻYWIENIE JESIENIĄ

AUCHAN Z NADZIEJĄ NA ZDROWE ŻYWIENIE JESIENIĄ

Imprezą AUCHAN Z NADZIEJĄ NA ZDROWE ŻYWIENIE JESIENIĄ rozpoczęliśmy drugi rok współpracy z naszymi Przyjaciółmi z Auchan Aleja Pokoju w Krakowie. Promocję zdrowego odżywiania się połączyliśmy z powitaniem jesieni. Po uroczystym rozpoczęciu przedstawiciele wszystkich grup internatowych wzięli udział w konkursie obierania na czas jabłka. Ta konkurencja dostarczyła wszystkim wiele emocji i radości. Dla nikogo z zebranych nie stanowił trudności drugi konkurs na rozpoznawanie smaków. W większości przypadków padały prawidłowe odpowiedzi przy degustacji warzyw i owoców. W kolejnym konkursie z zakresu zdrowego odżywiania się wszyscy startujący wykazali się dużą wiedzą i znajomością tematu. Po kolacji grupy udały się do swoich świetlic by przygotować pracę na konkurs plastyczny pod hasłem „Owoce jesieni”. Zaprezentowane prace bardzo podobały się Jury, które przyznało jednogłośnie wszystkim autorem pierwsze miejsce. Na koniec imprezy zostały wręczone nagrody.

W imieniu dzieci bardzo dziękujemy Pani Dyrektor Elżbiecie Szymik i wszystkim Przyjaciołom z Auchan Aleja Pokoju w Krakowie za poświęcony czas, przygotowanie i zorganizowanie pięknej imprezy, która nie tylko była cudowną wspólną zabawą, ale również ciekawą formą edukacji zdrowotnej.

Dziękujemy Pani Dyrektor Agnieszce Nawrockiej i Gronu Pedagogicznemu Internatu za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu imprezy.

Dziękujemy Pani Lucynie Zaleskiej, Panu Mirosławowi Ziębie za przygotowanie, organizację, koordynację działań i poprowadzenie imprezy.

DZIĘKUJEMY!

Autor: Piotr Stefański

Dodaj Odpowiedź

Twój email nie będzie widoczny.