Melex i Dzień Dziecka czyli moc wrażeń i wspaniała wycieczka

Melex i Dzień Dziecka czyli moc wrażeń i wspaniała wycieczka

Z okazji Dnia Dziecka składamy wszystkim dzieciom moc najserdeczniejszych życzeń radości, uśmiechu, pogody ducha i wielu dobrych oraz życzliwych ludzi spotykanych każdego dnia.

W tym szczególnym dniu dla naszych dzieci za pośrednictwem Stowarzyszenia Nadzieja, firmy zajmujące się przewozem turystów melex-ami zorganizowały niezapomnianą wycieczkę po Krakowie. Na grupę siedemdziesięciu dzieci i nauczycieli z Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących na placu Kossaka czekało 10 pojazdów elektrycznych typu melex. Gdy wszyscy zajęli w melex-ach miejsce, kawalkadą dziesięciu pojazdów ruszyliśmy na wyprawę po Krakowie. Jechaliśmy ulicami Starego Miasta, przez Kazimierz aż do Rynku Głównego. Panowie Kierowcy opowiadali nam o historii naszego miasta i zabytkach, które mijaliśmy. Największą atrakcją był wjazd na płytę Rynku Głównego. Zadowoleni i szczęśliwi dojechaliśmy do placu Szczepańskiego gdzie nastąpił koniec wycieczki i gromkie podziękowania dla organizatorów przejażdżki. Po krótkim posiłku regeneracyjnym wszystkie dzieci i dorośli ruszyli na spektakl do Teatru Bagatela.

Wspaniała wycieczka melex-ami  po Krakowie została zorganizowana dzięki pomysłowi Pana Rafała Kisielewskiego z Firmy M Cars Małgorzata Kisielewska i koordynacji przedsięwzięcia przez Pana Wojciecha Wójcika z Firmy Wójcik Tours oraz dzięki Ogólnopolskiemu Stowarzyszeniu Pojazdów Ekologicznych i Krakowskiemu Stowarzyszeniu Rozwoju Turystyki Ekologicznej „4 Kraków”.

Przewieźli nas po Krakowie:
1. Wójcik Tours- Wojciech i Piotr Wójcik
2, See Cracow Anna Staroń
3. X-trip Wojciech Rzepka
4. Kraków Calling- Wiktor Święch
5. Lajkonik- Anna Krawczyk
6. Lucas Tour – Łukasz Piotrowicz
7. Melexus-  Maciej Nowacki
8. Kraktour
9. Protour- Radosław Kociumbas
10. Ayo Tour- Darek Prokopiuk
11. Bartosz Machnik Tour
12. Prima Group- Radosław Gregorczyk

Stowarzyszeniom i wszystkim Firmom bardzo dziękujemy za niezapomnianą wycieczkę melex-ami po Krakowie!

Dziękujemy Dyrektorowi Wydziału Spraw Administracyjnych UMK Panu Tomaszowi Popiołek za umożliwienie nam wjazdu na płytę Rynku Głównego w Krakowie.

Słodka niespodzianka na Dzień Dziecka.
Smacznego!

Dodaj Odpowiedź

Twój email nie będzie widoczny.