Przyjaźń, radość i upalne słońce czyli wyprawy wiosennej dzień trzeci

Przyjaźń, radość i upalne słońce czyli wyprawy wiosennej dzień trzeci

Upalne słonce gości na bezchmurnym niebie i zachęca nas do kontynuowania naszej wiosennej wyprawy. Bezpośrednio po śniadaniu ruszamy autokarem do Zubrzycy Górnej do Orawskiego Parku Etnograficznego. Po skansenie oprowadza nas Pani Ania prezentując najciekawsze obiekty charakterystyczne dla regionu Górnej Orawy. Zwiedzamy dwór rodziny Moniaków, tartak, kościół, dom w którym zatrzymał się w 1938 roku Karol Wojtyła i pasiekę z ulami kłodowymi. Towarzyszy nam upalne słońce i ogromna radość z tak pięknego dnia. Na obiad wracamy do Hotelu Monttis gdzie żegnamy się się z Paniami Alą i Gabrysią dzięki którym przyjechaliśmy do Suchej Beskidzkiej. Po obiedzie robimy pamiątkowe zdjęcie przed hotelem i ruszamy do kościoła na mszę świętą. Autokarem z PTS wracamy szczęśliwie do Krakowa.

Minione trzy dni były wyjątkowym czasem wypełnionym radością, przyjaźnią, zrozumieniem i wzajemną pomocą. Przeżyliśmy wspólnie piękne chwile, spotkaliśmy życzliwych nam ludzi i poznaliśmy kolejny niezwykły zakątek Polski.

Za piękną trzydniową wycieczkę szczególnie dziękujemy:

Kadrze – Paniom Lucynie Zaleskiej i Alicji Brojewskiej oraz kierownikowi wyjazdu Panu Piotrowi Stefańskiemu dziękujemy za organizację trzydniowej wycieczki i wszystkich związanych z nią atrakcji, za SERCE, za zapewnienie pozytywnej atmosfery, za radość, uśmiech i bardzo dobrą opiekę!

Naszym Przyjaciołom z Auchan – Paniom Wioli i Renacie oraz Panom Krzysztofowi i Tomaszowi dziękujemy za ofiarowane nam SERCE, prawdziwą przyjaźń, za ogromną bezinteresowną pomoc i wsparcie, za poświęcenie swojego prywatnego czasu dla nas!

Rodzicom uczestniczącym w wyjeździe dziękujemy za to, że są tak dzielni, za wszystko co z miłością robią dla dzieci, za SERCE i każdy radosny uśmiech.

Dyrektor Hotelu Monttis Pani Marii Grzechynka dziękujemy za serdeczne i gościnne przyjęcie oraz za zapewnienie nam bardzo dobrych warunków pobytu.

Pracownikom Hotelu Monottis, a szczególnie Paniom Alicji i Gabrieli dziękujemy za pomoc  w organizacji pobytu, za zrozumienie, uśmiech i wszystkie podjęte działania by nasz pobyt w hotelu był udany.

ING Bankowi Śląskiemu dziękujemy za przekazane środki finansowe, z których wyjazd został dofinansowany.

 

Dodaj Odpowiedź

Twój email nie będzie widoczny.