DO NAJMŁODSZYCH DZIECI Z OŚRODKA PRZYJECHAŁ ŚWIĘTY MIKOŁAJ Z NIEZWYKŁYM ORSZAKIEM

DO NAJMŁODSZYCH DZIECI Z OŚRODKA PRZYJECHAŁ ŚWIĘTY MIKOŁAJ Z NIEZWYKŁYM ORSZAKIEM

Uśmiech, radość, szczęście i wielkie emocje towarzyszyły najmłodszym dzieciom, które wieczorem spotkały się ze Świętym Mikołajem. O godzinie osiemnastej najmłodsi uczniowie Ośrodka zgromadzili się w szkolnej jadalni. W półmroku oczekiwali na przybycie niezwykłego gościa. Ryk silników motocykli był zwiastunem zbliżania się Świętego Mikołaja. Na trzech motocyklach przybyli jako pierwsi super bohaterowie – Super Men, Batman i Piotruś Pan. Pomogli oni dzieciom przygotować prezent dla Świętego Mikołaja. Następnie dzieci zaczęły głośno przywoływać długo wyczekiwanego gościa. Jadąc na dwóch motocyklach pojawił się się Święty Mikołaj wraz z towarzyszącą mu Śnieżynką. Po przywitaniu dzieci ofiarowały Świętemu Mikołajowi prezent i zaśpiewały piosenkę. Wstępem do wręczania dzieciom prezentów była lawina balonów, które spadając spod sufitu zasłały całą podłogę jadalni. Radość dzieci była ogromna, a spotęgowała się gdy Święty Mikołaj zaczął wręczać prezenty. Gdy wszystkie dzieci były już obdarowane zgasło światło i na jadalnię wjechał tort z płonącymi fontannami ognia. Każdy z zebranych mógł degustować tego cukierniczego arcydzieła. Każde dziecko otrzymało paczkę, w której był prezent o jakim marzyło. Zostało przygotowane 67 paczek o indywidualnej zawartości. Euforia i radość dzieci były ogromne. Spotkanie ze Świętym Mikołajem było dla wszystkich dużym przeżyciem oraz zostawiło wiele wspaniałych i niezapomnianych wrażeń.

Ta wspaniała impreza mogła zaistnieć dzięki Świętemu Mikołajowi, którego wsparli z dużym poświęceniem i zaangażowaniem Przyjaciele ze Stowarzyszenia z Moto Corde, Klienci i Przyjaciele z Auchan Kraków Aleja Pokoju, Zarząd Lajkonik Snacks Sp. z o.o., Dyrekcja Ośrodka, Kierownictwo Internatu, Wychowawcy Internatu, młodzi Wolontariusze oraz Zarząd Stowarzyszenia Nadzieja.

DZIĘKUJEMY!

Autor: Piotr Stefański

Na koniec kilka zdjęć z przygotowań do wizyty Świętego Mikołaja w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie.

 

 

 

Dodaj Odpowiedź

Twój email nie będzie widoczny.