BEZPŁATNE BILETY NA WIOSENNY KONCERT PASTELOWY – REJESTRACJA

BEZPŁATNE BILETY NA WIOSENNY KONCERT PASTELOWY – REJESTRACJA

We czwartek 22 marca 2018 roku od godziny 20.00 rusza rejestracja wszystkich chętnych uczniów z SOSW dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie do udziału w wydarzeniu artystycznym jakim będzie Wiosenny Koncert Pastelowy, który odbędzie się we czwartek 12 kwietnia 2018 roku o godzinie 19.15 na sali gimnastycznej na terenie SOSW przy ul. Tynieckiej 6.

W Wiosennym Koncercie Pastelowym wezmą udział znani wykonawcy z terenu Krakowa i naszego Ośrodka. Wystąpią: Grupa Balkanartz (w składzie Olga, Nicolai, Adam i Marcin), Katarzyna Ziernicka, Martyna Kahnert, Anita Mikołajczyk, Oliwia Serafin, Peer Nicolai, Tomasz Pawłowski, Jakub Czarnecki i Mateusz Kondrat. Wykonawcy będą prezentować znane utwory muzyczne w świetle reflektorów przed publicznością zasiadającą przy stolikach. Na sali będzie panować klubowa atmosfera wzbogacona zapachem parzonej kawy i herbaty, które będą serwowane wszystkim gościom. Dodatkowym atutem koncertu będzie nastrój wiosennej radości z odrobiną tajemniczości w postaci ciemności rozświetlanych świecami na każdym stoliku.

By wziąć udział w tym niezwykłym koncercie należy uzyskać darmowy bilet rejestrując się od 22 marca 2018 od godziny 20.00 pod adresem:

https://nadzieja-koncert-pastelowy.evenea.pl

Dziesięć osób, które zarejestrują się jako pierwsze otrzyma bilety VIP, które będą uprawniać do zajęcia miejsc typu VIP przy stolikach wraz z wykonawcami blisko sceny oraz dodatkową niespodzianką ogłoszoną w czasie koncertu.

Pomiędzy wszystkimi posiadaczami biletów zostanie rozlosowana nagroda rzeczowa ufundowana przez Dyrekcję Auchan Aleja Pokoju w Krakowie.

Ilość biletów dla uczniów Ośrodka jest ograniczona i wynosi tylko 40 sztuk.

Inicjatorem Wiosennego Koncertu Pastelowego jest Stowarzyszenie Nadzieja i Pan Tomasz Pawłowski z Przyjaciółmi.

Sponsorem wydarzenia artystycznego jest Dyrekcja Auchan Aleja Pokoju w Krakowie.

Serdecznie zapraszam do rejestracji!

Piotr Stefański – Prezes Stowarzyszenia Nadzieja

Kilka informacji o występujących artystach:

Grupa Balkanartz
Grupa w składzie Olga, Nikolay, Adam i Marcin. Są wykonawcami muzyki bałkańskiej. W swoim repertuarze wykonują znane utwory z terenów Rumuni, Serbii i Bośni oraz swoje własne utwory inspirowane muzyką z tych terenów. Koncert Balkanartz to za każdym razem muzyczna wyprawa, która pozwala odkryć niezbadane części naszego kontynentu.

Pani Katarzyna Ziernicka
Na gitarze gra 2,5 roku. Granie na tym instrumencie było jej wielkim marzeniem. Decyzję o nauce podjęła, kiedy po raz pierwszy usłyszała cover „Zombie” zagrany techniką fingerstyle w wykonaniu Igora Presnyakova. Gra zarówno utwory typowo fingerstylowe jak i popowe covery. Oprócz gry na gitarze, gra jeszcze na pianinie.

Pan Peer Nicolai
Norweski artysta, który inspiruje się muzyką Boba Dylana i  Richarda Thompsona. Peer śpiewa akompaniując sobie na gitarze. Chętnie wykorzystuje technikę fingerstyle.

Pan Tomasz Pawłowski
Na gitarze gra już około 10 lat. Czasem gra na ulicy, ponieważ wierzy, że muzyka łączy ludzi i najlepiej, gdy brzmi wśród ludzi na żywo. Najchętniej gra melodyjne utwory techniką fingerstyle.

 

 

 

Dodaj Odpowiedź

Twój email nie będzie widoczny.