ODBLASKOWA SZKOŁA

ODBLASKOWA SZKOŁA

Wszystkich uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie serdecznie zapraszamy do udziału w otwartym konkursie plastycznym „Bezpieczna droga do szkoły”, termin oddania prac do 14 października 2018 do koordynatora szkolnego konkursu „ODBLASKOWA SZKOŁA”  Pana Mariusza Janusza, która udziela również wszystkich informacji na temat konkursu.
Uczniów i wychowanków szkoły podstawowej zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie wiedzy na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, który odbędzie się w czasie święta szkoły w dniu  21.09.2018.
Uczniowie szkolnego koła wolontariatu zapraszają na seniorów na spotkanie. Temat spotkania to ocena ryzyka upadku osób niewidomych i słabo widzących. W programie przeprowadzenie testów oceniających ryzyko upadku, konkursy, poczęstunek. Dokładny dzień i godzina spotkania zostaną podane w późniejszym terminie.
Zaproszenie do udziału w powyższych wydarzeniach kierujemy na prośbę Pana Mariusza Janusza – koordynatora konkursów i spotkania.
W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Nadzieja Piotr Stefański

Dodaj Odpowiedź

Twój email nie będzie widoczny.