OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY W NORDIC WALKING

OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY W NORDIC WALKING

W niedzielę 10-osobowa reprezentacja naszego Stowarzyszenia wzięła udział w Ogólnopolskich Zawodach w Nordic Walking w miejscowości Słowik na terenie gm. Poczesna koło Częstochowy. Zawody stanowiły III etap Pucharu Polski Osób Niewidomych i Słabowidzących Stowarzyszenia CROSS. Na starcie stanął cały nasz zespół walczący w kategorii Juniorów. Trasa obejmowała dwie pętle o łącznej długości pięciu kilometrów. Wszystkim bez dyskwalifikacji udało się pokonać wyznaczoną trasę zawodów i przejść linię mety. Każdy z zawodników otrzymał medal za uczestnictwo w zawodach.  Bardzo przyjemnym momentem okazało się stanięcie na podium. W kategorii juniorek całe podium należało do nas. Gratulujemy!
Popołudniu pojechaliśmy na Jasną Górę gdzie byliśmy na mszy świętej w Kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej. Wieczorem przy uroczystej i wykwintnej kolacji odbyło się podsumowanie III etapu Pucharu Polski połączone z wręczeniem pamiątkowych dyplomów i pucharów.

Za możliwość udziału w zawodach bardzo serdecznie dziękujemy Panu Zdzisławowi Mądry i Zarządowi Klubu Jutrzenka CROSS z Częstochowy. Dziękujemy!

Tekst i zdjęcia – Piotr Stefański.

Dodaj Odpowiedź

Twój email nie będzie widoczny.