PROŚBA O 1% PODATKU DLA STOWARZYSZENIA NADZIEJA

PROŚBA O 1% PODATKU DLA STOWARZYSZENIA NADZIEJA

W związku z okresem rozliczeniowym zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie działalności naszego Stowarzyszenie poprzez przekazanie 1% podatku za 2017 rok!

1% ZA 2017 ROK = KRS 0000309642

W tym roku proponujemy trzy cele przeznaczenia 1%: 

  1. Na działalność Statutową Stowarzyszenia Nadzieja (w deklaracji PIT treść celu szczegółowego).
    W ramach działalności statutowej z otrzymanych środków zostaną zorganizowane dla dzieci i młodzieży z dysfunkcją wzroku zajęcia rehabilitacyjno-sportowo-rekreacyjne, imprezy plenerowe wycieczki i wyjazdy, wyjścia do teatru i kina, zakup pomocy rehabilitacyjnych. Zostaną zakupione medale i dyplomy na organizowane konkursy i zawody (Tynieckie Biegi Przełajowe). Będą prowadzone przez instruktorów dla dzieci i młodzieży zajęcia w ramach sekcji tanecznej i sekcji szachowej.
  2. Na SOSW dla Dzieci Niewidomych (w deklaracji PIT treść celu szczegółowego).
    Jeden procent zbieramy w związku z Jubileuszem 70-lecia Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących im. Włodzimierza Dolańskiego w Krakowie. Z otrzymanych środków zostaną zorganizowane zajęcia rehabilitacyjne dla dzieci i młodzieży na terenie SOSW oraz zostaną zakupione pomoce rehabilitacyjnych i edukacyjne dla wychowanków SOSW.
  3. Na Aleję Złotych Serc (w deklaracji PIT treść celu szczegółowego).
    Z otrzymanych środków zostanie dofinansowany kolejny etap ścieżki sensorycznej realizowanej na terenie ogrodu Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących im. Włodzimierza Dolańskiego w Krakowie przez Fundację Edukacyjną „Dialog” w Krakowie.  Ścieżka sensoryczna pod nazwą Aleja Złotych Serc finalnie będzie podzielona na strefy: logiczną, dźwiękową, dotykową oraz strefę zapachu i smaku. Ścieżka  sensoryczna będzie rozwijać zmysły dotyku, słuchu, węchu, smaku i propriocepcji; dużą i małą motorykę, równowagę i koordynację ruchową; umiejętność poruszania się po różnorakim podłożu i umiejętność pokonywania przeszkód; wyobraźnię przestrzenną.Prosimy o pomoc i dziękujemy za każdy DAR SERCA!

 

 

Stowarzyszenie Nadzieja

Autor: Piotr Stefański

 

Dodaj Odpowiedź

Twój email nie będzie widoczny.