ZAPROSZENIE NA KONCERT W KOLORACH JESIENI

ZAPROSZENIE NA KONCERT W KOLORACH JESIENI

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie, Członków i Przyjaciół Stowarzyszenia Nadzieja na Koncert w Kolorach Jesieni promujący płytę pt. „Cena twórczości” Zespołu KeySi & MaKar czyli Jakuba Czarneckiego i Mateusza Konrada, których będą wspierać zaproszoni goście – młodzi artyści z naszego Ośrodka. Koncert odbędzie się we wtorek 20 listopada 2018 roku na terenie Ośrodka na sali gimnastycznej. Koncert rozpocznie się o godzinie 18.45. Wstęp na koncert dla uczniów Ośrodka za okazaniem bezpłatnego imiennego biletu uzyskanego w drodze rejestracji pod adresem:

Proces rejestracji od piątku 9 listopada 2018 roku od godziny 21.00. Pierwszych 10 zarejestrowanych osób otrzyma bilety VIP. Pomiędzy wszystkimi zarejestrowanymi posiadaczami biletów na Koncert w Kolorach Jesieni zostanie rozlosowana nagroda rzeczowa.

Ilość miejsc ograniczona!

Na Koncert w Kolorach Jesieni serdecznie zapraszają Wykonawcy, Stowarzyszenie Nadzieja i Auchan Kraków Aleja Pokoju.

Kilka słów o wykonawcach:

 

Kuba Czarnecki
Znany pod pseudonimem „KeySi”. Młody twórca muzyczny, tekściarz, raper, wokalista i producent amator. Swoją przygodę z muzyką zaczął w 2015, w wieku 14 lat. Na przełomie 2016 i 2017 wypuścił do internetu amatorski album „Koleje Losu”. W 2017 nagrał krótki album z składający się z pięciu utworów Przekaz Pozytywnej Energii, w stylu Reggae Hip Hopu. Teraz w 2018 wraz z młodym producentem muzycznym Mateuszem ”MaKar’em” Kondratem tworzą wspólny album Hip Hopowy pt. CENA TWÓRCZOŚCI, w duecie Raper i Producent. Premiera projektu planowana jest na bierząco rok.
Prezentowane utwory to:
– CENA TWÓRCZOŚCI
– Forever Alone (ze śpiewanym refrenem przez samego twórcę podkładów)

Mateusz Kondrat.
Swoją przygodę z muzyką rozpoczął, gdy w wieku 11 lat rodzice zapisali go do szkoły muzycznej na organy. Lata mijały  i coraz bardziej rozwijał się u niego talent muzyczny, dzięki temu zdobywał wysokie oceny na egzaminach półrocznych i końcowych. W wieku 15 lat zagrał swój pierwszy koncert z orkiestrą z okazji 25 lecie szkoły muzycznej w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. W kilka miesięcy po koncercie, w  połowie 2016 roku zainteresował się realizacją dźwięku w taki sposób, że zaczął tworzyć i nagrywać krótkie utwory. W marcu 2017 roku przerobił utwór Johana Pahelbela Canon D dur, stwarzając przy tym nową wersję w jego własnej interpretacji. W maju tego samego roku zagrał drugi koncert z orkiestrą w Centrum Sztuki Japońskiej Manggha w Krakowie. Następnie 5 czerwca 2017 roku zdobył II miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Organowym na Tynieckiej 6, a następnie w tydzień później dostał się do szkoły muzycznej drugiego stopnia na ulicy Prostej w Krakowie kontynuując dalszą naukę na organach. Pod koniec lipca 2017 roku skomponował swoją pierwszą ścieżkę dźwiękową w stylu muzyki filmowej. We wrześniu rozpoczął naukę na realizatora dźwięku, a już w miesiąc później zajął się produkcją muzyki hiphopowej współpracując razem z raperem KeySi. Obecnie mają już jeden oficjalny kawałek promujący płytę, która jak mają nadzieję ukaże się za kilka miesięcy.

Martyna Kahnert
Uczęszcza do Szkoły Muzycznej I stopnia im. Henryka Hieronima Baranowskiego na instrument organy, interesuje się aktorstwem, czas wolny spędza również na realizacji kolejnej z mojej pasji jaką jest realizacja dźwięku. W życiu robi wszystko z pasją i miłością. Kiedy się zaangażuje robi to całą sobą. Muzyka towarzyszyła jej od najmłodszych lat i kocha wszystko co jest związane z muzyką. Nie wyobraża sobie życia bez śpiewu , tańca. Brała udział w wielu wydarzeniach muzycznych oraz festiwalach. W 2014r. dostała się do Półfinału Festiwalu Zaczarowanej Piosenki w Łazienkach Warszawskich. W roku 2017  udział wzięła w 3 tygodniowych warsztatach na Festiwalu w Ciechocinku, które  zakończyła solowym występem na dużej scenie gdzie wykonała utwór Ewy Bem „Moje serce to jest muzyk”. Marzeniem Martyny jest realizować siebie, swoje pasje mimo, że czas szybko upływa.

Oliwia Serafin
Jest prawdziwą duszą artystyczną, śpiewanie jest jej pasją już od najmłodszych lat. Nie potrafi wytrzymać dnia bez śpiewania czy chociażby nucenia. To jest silniejsze od niej. Ponadto bardzo lubi grać na instrumentach, uczy się gry na akordeonie i fortepianie. Ma słabość do ukraińskiej i rosyjskiej muzyki, która bezbłędnie trafia w jej artystyczną wrażliwość. Jednak nie ogranicza się, słucha różnej muzyki, zależy czym się zainteresuję. W wolnym czasie lubi czytać książki, pomagają jej odstresować się i zmienić perspektywę na różne życiowe sprawy.

Opublikował: Piotr Stefański

Dodaj Odpowiedź

Twój email nie będzie widoczny.