WIOSENNY BAL PASTELOWY W KRAINIE KWIATÓW

WIOSENNY BAL PASTELOWY W KRAINIE KWIATÓW

Wiosenny Bal Pastelowy tradycyjnie został zorganizowany przez Stowarzyszenie Nadzieja wsparte Przyjaciółmi z Auchan Kraków Aleja Pokoju. Sala gimnastyczna w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie pięknie udekorowana gościła liczną grupę dzieci i młodzieży, ubraną w pastelowe kolory i kwiatowe motywy. DJ Józio puszczał znane i lubione nagrania, przy których barwny tłum wirował na sali. Pani Elżbieta Dyrektor z Auchan wraz ze swoją ekipą, Pani Aleksandra, Pani Elżbieta, Pani Lucyna, Pani Ala, Pan Bartosz bawili się wraz dziećmi na parkiecie i zachęcali dzieci do tańca. Pani Bożena wraz ze swoimi dziećmi z grupy nie opuszczała parkietu nawet na moment. Pani Ela z internatu w kwiatowej kreacji i z promiennym uśmiechem prezentowała się prawdziwie wiosennie. W bufecie Pani Ania i Pan Krzysztof serwowali soczki, wafelki i pączki. Dzieci bawiły się wspaniale odnajdując w tańcu radość i przyjaźń.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom i Nauczycielom Internatu za przygotowanie pastelowych i kwiatowych kreacji dla dzieci na bal. Dzieciom i Pani Elżbiecie Woźniak dziękujemy za piękne i kolorowe przebrania.

Dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się w zorganizowanie Wiosennego Balu Pastelowego w Krainie Kwiatów oraz bawiąc się i tańcząc razem z dziećmi, dały im tak wiele szczęścia i radości!

Tekst i zdjęcia Piotr Stefański.

Dodaj Odpowiedź

Twój email nie będzie widoczny.