DZIEŃ DZIECKA I IX TYNIECKIE BIEGI PRZEŁAJOWE

DZIEŃ DZIECKA I IX TYNIECKIE BIEGI PRZEŁAJOWE

Uroczyste obchody Dnia Dziecka i IX Tynieckie Biegi Przełajowe miały w tym roku wyjątkowy charakter. Odwiedził nas szczególny Gość – Pan Andrzej Kulig Wiceprezydent Miasta Krakowa, który został przez wszystkich gorąco przywitany. Pan Wiceprezydent w serdecznych słowach przywitał zebrane dzieci, młodzież i dorosłych. Na wydarzenie przybyli również seniorzy z Polskiego Związku Niewidomych i Fundacji Niepełnosprawni Razem. Uroczystości związane z Dniem Dziecka rozpoczęły się od I części koncertu Pod Spadochronem, który rozpoczął Pan Andrzej Barć koncertem akordeonowym. Kolejni artyści prezentowali znane i lubiane piosenki. Punktualnie o godzinie 17.00 Pan Wiceprezydent Andrzej Kulig uroczyście otworzył  IX Tynieckie Biegi Przełajowe. Zawody rozpoczęły się od biegów najmłodszych dzieci, które biegły wyznaczoną trasą. Pan Wiceprezydent  wraz Panią Agnieszką Nawrocką Dyrektorem SOSW dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących oraz z częścią Zarządu Stowarzyszenia Nadzieja rozpoczął zwiedzanie wszystkich przewidzianych na popołudnie atrakcji. Rozmawiał z rodzicami dzieci, kadrą pedagogiczną, seniorami z PZN i wolontariuszami. W czasie biegów nasi Przyjaciele z Auchan Kraków Aleja Pokoju przygotowywali dla wszystkich kolację, grillowali kiełbaski i serwowali kromki chleba z pysznym smalczykiem i kiszonym ogórkiem. Pan Marcin Dębski wraz ze swoim synem Sławkiem prowadzili zajęcia strzeleckie, które cieszyły ogromnym zainteresowaniem i dostarczyły wiele przeżyć. Po przebiegnięciu ostatniego zawodnika rozpoczęła się druga część koncertu Pod Spadochronem. O 19.30 nastąpiło uroczyste podsumowanie biegów i wręczenie pamiątkowych dyplomów oraz słodkich nagród zafundowanych przez Auchan Kraków Aleja Pokoju. Na koniec Pan Jan Lukosek wręczył nagrody uczestnikom rozegranych turniejów, szachowego i warcabowego. To była piękna i bardzo radosna uroczystość.

Składamy bardzo serdeczne podziękowanie Panu Andrzejowi Kuligowi Wiceprezydentowi Krakowa za przybycie, poświęcony czas i zaszczycenie nas swoją obecnością!

Bardzo dziękujemy naszym Przyjaciołom z Auchan Kraków Aleja Pokoju za pomoc w organizacji imprezy, grillowanie, przywiezione artykuły spożywcze, napoje, nagrody i za WIELKIE SERCE!

Bardzo dziękujemy Pani Agnieszce Nawrockiej Dyrektorowi SOSW dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie za obecność i pomoc w organizacji imprezy!

Bardzo dziękujemy Kierownictwu Internatu i wszystkim Nauczycielom Internatu za obecność na uroczystości  pomoc i wspólną zabawę!

Bardzo dziękujemy nauczycielom Internatu odpowiedzialnym za organizację imprezy: Pani Magdalenie Srzednickiej, Pani Elżbiecie Wawrzynkiewicz, Pani Bożenie Kuli, Pani Renacie Jankowskiej, Panu Henrykowi Wolańskiemu, Panu Stanisławowi Pietrzykowi i Panu Piotrowi Sewerynowi za przygotowanie dekoracji, prowadzenie zawodów, bieganie z zawodnikami, wypisanie dyplomów i wszelkie podjęta działania!

Bardzo dziękujemy Panu Marcinowi Dębskiemu i Sławomirowi Dębskiemu za przygotowanie stanowiska strzeleckiego i prowadzenie zajęć strzeleckich dla dzieci i młodzieży!

Bardzo dziękujemy nauczycielom szkół: Pani Grażynie Nowak i Panu Jackowi Waśkowskiemu za pomoc w przygotowaniu i realizacji Dnia dziecka i  IX Tynieckich Biegów Przełajowych!

Bardzo dziękujemy Panu Damianowi Galonowi i asystentom Aleksandrze Matuszek i Przemysławowi Garlickiemu za rewelacyjne nagłośnie imprezy i poświęcony czas!

Dziękujemy wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób pomogły i szczególnie młodzieży z Internatu, która pomogła w przegotowaniach i porządkach po imprezie!

Bardzo dziękujemy Zarządowi Stowarzyszenia Nadzieja: Pani Lucynie Zaleskiej, Pani Alicji Brojewskiej, Panu Mirosławowi Ziębie, Panu Piotrowi Stefańskiemu i Panu Bartoszowi Godzwonowi za organizację, przygotowanie i realizację imprezy!

Dodaj Odpowiedź

Twój email nie będzie widoczny.