ZAPROSZENIE NA FILM Z AUDIODESKRYPCJĄ DLA DZIECI

ZAPROSZENIE NA FILM Z AUDIODESKRYPCJĄ DLA DZIECI

Fundacja Siódmy Zmysł zaprasza serdecznie do udziału w bezpłatnym pokazie filmu z audiodeskrypcją dla dzieci. Jest to nowy polski film pod tytułem „Władcy Przygód. Stąd do Oblivio”.

Pokaz odbędzie się 10 października o godzinie 14.00 w Kinie pod Baranami w Krakowie.

Audiodeskrypcja przekazywana będzie za pośrednictwem aplikacji Audiomovie. Jest ona do pobrania bezpłatnie. Czyli osoba korzystająca z audiodeskrypcji musi mieć ze sobą smartfona oraz słuchawki. Na miejscu pokażemy, jak korzystać z aplikacji i wszystko wytłumaczymy.

Pokaz jest ogólnodostępny, co oznacza, że mogą w nim wziąć udział także dzieci pełnosprawne, które nie będą korzystać z audiodeskrypcji. Zależy nam właśnie na tym, by wszyscy RAZEM mogli obejrzeć film. Jeśli więc chcieliby Państwo zabrać także inne dzieci do kina – zapraszamy!

Wszelkie pytania oraz rezerwację miejsc prosimy kierować na adres:  rezerwacje@audiomovie.pl.

Więcej informacji na stronie audiomovie.pl, zakładka projekty, Razem do kina.

Pokaz odbywa się w ramach projektu AUDIOMOVIE. RAZEM DO KINA. Projekt współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Kultura Dostępna oraz ze środków OCHO – Ośrodki Chirurgii Oka Prof. Zagórskiego.

WŁADCY PRZYGÓD. STĄD DO OBLIVIO
Film familijny przygodowy od lat: 10, czas trwania: 101 minut
Reżyseria Tomasz Szafrański
Występują:
Kamila Bujalska, Alicja Dąbrowska, Weronika Kaczmarczyk, Szymon Radzimierski, Maciej Makowski, Janusz Andrzejewski, Andrzej Grabowski, Mikołaj Grabowski

Jedno przypadkowe spotkanie, próba porwania, szalony lot na własnoręcznie skonstruowanej machinie i ucieczka przed Łowcami Głów z Oblivio – czy to brzmi jak normalny dzień w życiu przeciętnego nastolatka? Franek i Izka – główni bohaterowie filmu – odkryją, że nie trzeba być superbohaterem, aby przeżyć superprzygodę. Uruchamiając tajemniczy gramofon, przypadkiem sprowadzą do ziemskiego wymiaru Eddiego – uciekiniera z krainy Oblivio. Skierują tym samym na siebie gniew Łowców Głów, którzy za wszelką cenę będą chcieli ukarać zbiega. „Za wszelka cenę” oznacza, że nie zawahają się zdeatomizować każdego, kto stanie im na drodze. Czy Frankowi i Izce uda się uratować Eddiego?  Czy ich przyjaźń przetrwa pomimo problemów, które czekają ich po drodze? źródło: http://www.filmpolski.pl

 

Dodaj Odpowiedź

Twój email nie będzie widoczny.