AKCJA MIKOŁAJOWA 2020

AKCJA MIKOŁAJOWA 2020

Już niedługo do wszystkich ludzi małych i dużych, przyjdzie Święty Mikołaj. Tradycyjnie zapraszmy wszystkie osoby chętne pomóc Mikołajowi do przekazywania słodyczy w Centrum Handlowym Auchan Aleja Pokoju w Krakowie lub wzięcia udziału w dziewiątej edycji „Listów do św. Mikołaja”. Dajmy radość dzieciom i młodzieży,  uczniom Zespołu Szkół i Placówek pn. „Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących” w Krakowie.

Poniżej przekazujemy informację o „Listach do św. Mikołaja” i zbiórce słodyczy na terenie Auchan Aleja Pokoju w Krakowie:

Materiał ze strony Zespołu Szkół i Placówek pn. „Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących” w Krakowie (http://www.blind.krakow.pl/aktualnosci,wpis,akcja_mikolajkowa_2020,903.html):

„Zapraszamy do udziału w 9 edycji akcji „Listy do św. Mikołaja”, czyli w zbiórce mikołajkowych prezentów dla dzieci z naszej placówki. Serdecznie dziękujemy za wielkie zaangażowanie w latach poprzednich i bardzo prosimy o podobną życzliwość.
Jak zostać św. Mikołajem – wskazówki dla osób o wielkim sercu:

  • Wybranie listu – link do listów, w których dzieci opisały lub narysowały wymarzone prezenty. List zarezerwowany oznaczony będzie otwartą kopertą.
  • Podanie informacji kontaktowych – link do kwestionariusza.

Po dokonaniu rezerwacji na podany przez Państwa adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z wybranym listem.

  • Przygotowanie i dostarczenie prezentu.

Opisane numerem listu paczki należy do dnia 27 listopada 2020 dostarczyć osobiście pod lub wysłać pocztą/kurierem na jeden z poniższych adresów:

  • Zespół Szkół i Placówek pn. „Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących” w Krakowie, ul. Tyniecka 6, 30-319 Kraków

kontakt: Anna, telefon: +48 692-293-444, e-mail: debskaan@gmail.com

  • Garrison Autoserwis Wulkanizacja 24h, ul. Bratysławska 4, 31-201 Kraków

(Wysyłkę pocztą/kurierem proszę potwierdzić telefonicznie: +48 692-293-444 lub mailowo: debskaan@gmail.com i nadać paczkę możliwie wcześnie.)”

 

 

Dodaj Odpowiedź

Twój email nie będzie widoczny.