ŚWIĘTY MIKOŁAJ, CHOINKA, PREZENTY, AUCHAN I WIELKA RADOŚĆ DZIECI

ŚWIĘTY MIKOŁAJ, CHOINKA, PREZENTY, AUCHAN I WIELKA RADOŚĆ DZIECI

Święty Mikołaj wsparty przez Klientów i Pracowników pięciu sklepów sieci Auchan w Krakowie przygotował wielką niespodziankę dla podopiecznych Stowarzyszenia Nadzieja i jednocześnie uczniów Zespołu Szkół i Placówek pn. „Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących” w Krakowie. W sobotę z zachowaniem zasad bezpieczeństwa Swięty Mikołaj spotkał się z dziećmi oraz młodzieżą i wręczył prezenty, które pomogli Mikołajowi przygotować Klienci Auchan. Ogromna radość i szczęście małowały się na twarzach dzieci. Spotkanie z Mikołajem dostarczyło wiele wrażeń i pozostawiło niezapomniane wspomnienia. Kolędy, śmiech, okrzyki, wzruszenie i niezwykła świąteczna atmosfera to podsumowanie Choinki Charytatywnej Auchan w Krakowie.

Zarząd Stowarzyszenia Nadzieja wraz z dziećmi i młodzieżą dziękuje wszystkim Klientom pięciu sklepów sieci Auchan w Krakowie za WIELKIE SERCA i ogromną otwartość na drugiego człowieka! Dwadzieścia czworo dzieci otrzymało paczki z wymarzonymi prezentami bezpośrednio od Świętego Mikołaja. Dwadzieścia jeden dzieci otrzymało paczki do domów rodzinnych za pośrednictwem kuriera.

Dziękujęmy wszystkim Pracownikom pięciu sklepów Auchan w Krakowie za pomoc w zorganizowaniu Choinki Charytatywnej.

Szczególne podziękowania za podjęte działania na rzecz dzieci z naszego stowarzyszenia kierujemy na ręcę głównej inicjatorki akcji Choinka Charytatywna Pani Edyty Lechowskiej, Lidera Strefy Życia i Dyrektora Hipermarketu Kraków Auchan Bronowice.

Dziękujemy serdecznie Pani Elżbieta Szymik, byłej Dyrektor Auchan Kraków Aleja Pokoju (aktualnie Dyrektor Auchan Bielsko- Biała) i Panu Łukaszowi Dzień, obecnemu Dyrektor Hipermarketu Auchan Kraków Aleja Pokoju za zorganizowanie spotkania ze Świętym Mikołajem na terenie sklepu i organizację akcji Choinka Charytatywna na terenie sklepu Auchan Kraków Aleja Pokoju.

Dziękujemy Pani Beacie Baldy, Dyrektor Hipermarketu Auchan Bora-Komorowskiego za organizację akcji Choinka Charytatywna na terenie sklepu Auchan Kraków Bora-Komorowskiego.

Dziękujemu Panu Krzysztofowi Kalińskiemu, Dyrektorowi Hipermarketu Auchan Bonarka za organizację akcji Choinka Charytatywna na terenie sklepu Auchan Kraków Bonarka.

Dziękujemy Panu Piotrowi Jakubiak, Manager Sklepu Auchan Mackiewicza za organizację akcji Choinka Charytatywna na terenie sklepu Auchan Kraków Mackiewicza.

Dziękujemy wszystkim, ktorzy wsparli tę wspaniałą inicjatywę!

Tekst i zdjęcia Piotr Stefański.

 

Dodaj Odpowiedź

Twój email nie będzie widoczny.