FERIE ZIMOWE W KRAKOWIE, CZYLI PÓŁKOLONIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

FERIE ZIMOWE W KRAKOWIE, CZYLI PÓŁKOLONIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI

W czasie ferii zimowych zostały przeprowadzone dwie półkolonie dla dzieci i młodzieży pn. „Zimowa przygoda w królewskim mieście”, zorganizowane z inicjatywy i środków Gminy Miejskiej Kraków i zrealizowane przez nasze Stowarzyszenie Nadzieja. Półkolonie zostały sfinansowane 93% ze środków Gminy Miejskiej Kraków. Dwa turnusy półkolonii odbyły się tradycyjnie na terenie Zespołu Szkół i Placówek pn. „Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących” w Krakowie. W czasie każdego z dwóch pięciodniowych turnusów półkolonii było bardzo dużo radości, uśmiechu, przyjaźni, integracji i dobrej zabawy. Zajęcia plastyczne, taneczne, sportowe i edukacyjne angażowały dzieci i młodzież. Wycieczki na Stare Miasto w Krakowie, na Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie, do Restauracji Magillo gdzie znajduje się papugarnia i mini ogród zoologiczny wraz z parkiem dinozaurów stanowiły dla wszystkich uczestników wycieczek ogromne przeżycie. Warsztaty edukacyjne z fizyki i wykonane przez Pana Michała eksperymenty wywarły na uczestnikach półkolonii ogromne wrażenie.
Kolejny raz zrealizowane przez Gminę Miejską Kraków i nasze Stowarzyszenie Nadzieja półkonie dla dzieci z niepełnosprawnościami okazały się wspaniałą formą zimowego wypoczynku na terenie Krakowa.

Zarząd Stowarzyszenia Nadzieja składa serdeczne podziękowanie za zorganizowane półkolonie dla dzieci z niepełnosprawnościami Władzom Miasta Krakowa!

Dziękujemy Dyrekcji Zespołu Szkół i Placówek pn. „Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących” w Krakowie za możliwość organizacji półkolonii na terenie Centrum!

Dziękujemy Państwu Klisiewiczom, właścicielom Restauracji Magillo za doskonały catering i gościnę w restauracji!

Dziękujemy wszystkim osobom, dzięki którym dzieci i młodzież przeżyła niezapomniane chwile na półkoloniach!

 

Dodaj Odpowiedź

Twój email nie będzie widoczny.