SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM UCZESTNIKÓW PÓŁKOLONII 2022 ZORGANIZOWANYCH PRZEZ GMINĘ MIEJSKĄ KRAKÓW

SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM UCZESTNIKÓW PÓŁKOLONII 2022 ZORGANIZOWANYCH PRZEZ GMINĘ MIEJSKĄ KRAKÓW

W środowe popołudnie Święty Mikołaj spotkał się z dziećmi i młodzieżą, którzy w czasie lata uczestniczyli w półkoloniach 2022 r. dla dzieci z niepełnosprawnościami zorganizowanymi przez Gminę Miejską Kraków i zrealizowanymi przez nasze Stowarzyszenie Nadzieja. Na to piękne wydarzenie przybyły dzieci wraz z rodzicami na teren Zespołu Szkół i Placówek pn. „Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących” w Krakowie, a organizatorem byli członkowie kadry letnich półkolonii. Spotkanie rozpoczęło się znaną wszystkim piosenką „Samba, samba, o sambarele…” i przedstawieniem się wszystkich gości spotkania. W oczekiwaniu na przybycie niezwykłego gościa dzieci zaśpiewały piosenki i odpowiadały wraz z rodzicami na pytania związane ze Świętym Mikołajem. Atmosferę wieczoru dopełniała piękna choinka, pod którą wraz z przybyciem Świętego Mikołaja pojawiły się prezenty.  Święty Mikołaj po wysłuchaniu kolędy, z pomocą dwóch elfów, Nikoli i Jakuba, zaczął wręczać dzieciom prezenty, które zostały przygotowane przez Gminę Miejską Kraków, Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa. Radość dzieci i młodzieży była ogromna. Na koniec fantastycznego spotkania ze Świętym Mikołajem wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Dzieci i młodzież – uczestnicy półkolonii letnich 2022 r. dla dzieci z niepełnosprawnościami bardzo serdecznie dziękuję za piękne paczki mikołajowe Gminie Miejskiej Kraków, Wydziałowi Polityki Społecznej i Zdrowia UMK!

Dziękujemy Panu Marcinowi Dębskiemu Dyrektorowi Zespołu Szkół i Placówek pn. „Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących” w Krakowie za gościnę i zawsze szeroko otwarte „DRZWI TYNIECKIEJ” na potrzeby dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami.

DZIĘKUJEMY!

 

 

Zdjęcia i tekst Piotr Stefański.

 

 

 

Dodaj Odpowiedź

Twój email nie będzie widoczny.