ŚWIĘTY MIKOŁAJ ODWIEDZIŁ MŁODZIEŻ CENTRUM DLA NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W KRAKOWIE

ŚWIĘTY MIKOŁAJ ODWIEDZIŁ MŁODZIEŻ CENTRUM DLA NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH W KRAKOWIE

Wyjątkowe spotkania ze Świętym Mikołajem przeżyli uczniowie szkół ponadpodstawowych Zespołu Szkół i Placówek pn. „Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących” w Krakowie. Sala gimnastyczna Centrum zamieniła się w salę bankietową, na której przy zastawionych smakołykami stolikach zasiadła młodzież by spotkać się ze Świętym Mikołajem. Lekki półmrok, piosenki, prezentacje muzyczne, zapach kawy i pączków składały się na niezwykłą atmosferę tego wieczoru. Przybyły na spotkanie Święty Mikołaj zasiadł na scenie wraz z dwoma elfami Vincentem i Iwo. Święty Mikołaj udzielił wywiadu, który efektownie i błyskotliwie przeprowadziła Oliwia Dębska. Dla Świętego Mikołaja i zaproszonych gości wystąpili uczniowie Centrum. Zaśpiewała Oliwia Serafin, Aleksandra Koperny, Emilia Gorczyca i Krzysztof Maciejczyk. Utwory fortepianowe wykonali Aleksandra Koperny i Maciej Jarosz. Na akordeonie składankę różnych utworów muzycznych zaprezentował Krzysztof Maciejczyk. Na spotkaniu uczennica Centrum z Ukrainy opowiedziała o Świętym Mikołaju i prezentach jakie przynosi dzieciom na Ukrainie. Wszystkim dzieciom na Ukrainie, które doświadczają skutków wojny zadedykowano występ muzyczny od Świętego Mikołaja oraz wszystkich uczniów Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie. Po prezentacjach Muzycznych Święty Mikołaj wręczył prezenty wszystkim uczniom klas szkół ponadpodstawowych Centrum zgromadzonym na sali. Nasze Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących Nadzieja włączyło się w znaczący sposób w przygotowanie i organizację tego świątecznego wydarzenia.

Serdeczne podziękowanie składamy Świętemu Mikołajowi za przybycie i obdarowanie młodzieży pięknymi paczkami!

Serdeczne podziękowanie składamy Gminie Miejskiej Kraków za dofinansowanie zakupu paczek mikołajowych dla młodzieży na spotkanie ze Świętym Mikołajem!

Serdeczne podziękowanie składamy Dyrekcji i Pracownikom Hipermarketu AUCHAN Kraków Aleja Pokoju za zorganizowanie poczęstunku na spotkaniu ze Świętym Mikołajem!

Serdeczne podziękowanie składamy Dyrekcji, Wychowawcom klas trzecich i wszystkim Uczniom klasy 3a, 3b, 3c Prywatnej Szkoły Podstawowej SALWATOR z Krakowa za przeprowadzenie zbiórki słodyczy do paczek mikołajowych dla starszych kolegów!

Serdeczne podziękowanie składamy Dyrekcji Centrum, Kierownictwu i Wychowawcom Internatu Zespołu Szkół i Placówek pn. „Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących” w Krakowie za przygotowanie spotkania ze Świętym Mikołajem!

Serdeczne podziękowanie składamy młodzieży Zespołu Szkół i Placówek pn. „Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących” w Krakowie, która pomogła w przygotowaniu spotkania ze Świętym Mikołajem!

Serdeczne podziękowanie składamy na ręce dobrych elfów – Pani Agnieszki, Pani Magdaleny, Vincenta i Iwo za pomysł współpracy i ogromne zaangażowanie się w zbiórkę słodyczy!

Wszystkim serdecznie dziękujemy za DAR SERCA!

 

 

Zdjęcia i tekst Piotr Stefański.

Dodaj Odpowiedź

Twój email nie będzie widoczny.