NIEZWYKŁY BAL PASTELOWY

NIEZWYKŁY BAL PASTELOWY

Dla dzieci i młodzieży, uczniów Zespołu Szkół i Placówek pn. „Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących” w Krakowie został zorganizowany Bal Pastelowy. To niezwykłe wydarzenie zostało przygotowane przez nasze stowarzyszenie i Przyjaciół Wolontariuszy z Auchan Aleja Pokoju w Krakowie. Dzień wcześnie przed balem w poniedziałkowy wieczór sala gimnastyczna została przygotowana do zabawy przez zespół wolontariuszy z Auchan, Centrum i Stowarzyszenia Nadzieja. Na ciekawą wiosenną dekorację składały się plakaty z kolorowymi ptakami i baloniki. U sufitu został zawieszony ptak, który powstał z różnokolorowych balonów. Punktualnie o godzinie szesnastej rozpoczął się bal, który otworzyli: Pan Dyrektor Centrum, Pani Kierownik Internatu i Pani Ilona z Auchan. Na parkiecie zawirowały kolorowe pary. Przy muzyce powstawały koła i kółka oraz prawie prawdziwy wąż i pociąg. W trakcie balu wybierano najbardziej pastelowe kreacje w kategoriach dziewcząt i chłopców oraz dzieci i młodzieży. O godzinie 18.30 rozpoczął się Koncert Pastelowy wypełniony wiosennymi przebojami zaśpiewanymi przez Oliwię, Magdę, Anię z Auchan, Krzysztofa i Adama z Auchan. Po koncercie była dalsza część balu dla młodzieży. W czasie zabawy były serwowany poczęstunek, czyli pyszne pączki, wafelki, cukierki i soczki, które przywieźli nasi Przyjaciele z Auchan.

Składamy serdeczne podziękowanie za pomoc w organizacji Balu Pastelowego Dyrekcji Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących i Kierownictwu Internatu!

Składamy serdeczne podziękowanie za pomoc w przygotowaniu Balu Pastelowego, za dekorację sali, zorganizowany poczęstunek, wspólną zabawę wszystkim naszym Przyjaciołom z Auchan Kraków Aleja Pokoju!

Składamy serdeczne podziękowanie za wspólną zabawę i pomoc w czasie Balu Pastelowego wszystkim Wychowawcom Internatu Centrum!

 

 

 

 

Tekst i zdjęcia Piotr Stefański.

Dodaj Odpowiedź

Twój email nie będzie widoczny.